afbeelding
Vorige | Volgende

Geerkampen 5 Bunschoten-Spakenburg

Vraagprijs € 515.000 k.k.

Bewaar object

Omschrijving

Deze bijzondere lichte en comfortabele tussenwoning staat vanaf 2010 op een ruime en bijzondere plek aan de havenkom in de nieuwbouwwijk Rengerswetering. U woont hier met zicht op het water van de havenkom, geen langsrijdend verkeer (doodlopende straat voor de 6 woningen) en parkeerplaatsen aan de overzijde van de straat. Het achterom bereikt u via de ruime steeg en de voortuin is voorzien van potplanten en een grind afdekking.

Wij bieden deze instapklare woning namens de verkopers van harte aan en geven u graag de kans om te wonen in dit huis die goed onderhouden is en veel mogelijkheden biedt. Ook de royale en mooi aangelegde tuin (ruim 90 m2) met twee terrassen is werkelijk een plek waar u kunt genieten van de tuin. U vindt er ook drie fruitbomen. De ruime berging met elektra biedt voldoende opbergruimte voor uw fietsen en overige zaken. De zon schijnt van de vroege ochtend tot de avond in de tuin en de twee terrassen.

Indeling
Begane grond
Entree, hal met meterkast/schoenenberging, hangend toilet met fontein, trapopgang naar de 1e verdieping. Woonkamer v.v. ruime trapkast en deur naar de tuin. Fraaie open keuken met granito aanrecht en diverse inbouw apparatuur (nieuwe koelkast (koel-/vries combinatie 2026), nieuwe vaatwasser (2025) 5 pits gasfornuis met oven en afzuigkap. De begane grond is voorzien van een fraaie laminaat vloer. En een zonnige en lichte woonkamer door de glasramen en terrasdeur in de achtergevel.

1e Verdieping
Ruime traptreden naar de overloop. Aan de achterzijde de royale ouderslaapkamer over de volle breedte van de woning, tevens een grote wand kleding kast, vloer en wand betegelde badkamer met douche, ligbad, wastafel meubel, verwarming voor handdoeken en een hangend toilet. Slaapkamer 2 en 3 bevinden zich aan de voorzijde van de woning en hebben als kinderkamer en werk ruimte gediend. De slaapkamers en overloop zijn ook voorzien van laminaat.

2e verdieping (zolder)
Via de vaste en ruime trap komt u op een ruime en lichte zolderverdieping met de HR CV Intergas ketel, (nieuwe) Itho afzuig huisinstallatie, aansluiting voor wasmachine/droger, groot tuimel dakraam en bergruimtes met enkele deurtjes in beide berging schotten. Door de royale ruimte is het eenvoudig om er ook een werkruimte of slaapkamer(s) van te maken.

Omgeving
Het dorp biedt alle dagelijkse voorzieningen en ligt bovendien prachtig aan het randmeer met strand, waar u heerlijk kunt wandelen, fietsen en recreëren. Een fijne combinatie van rustig wonen en toch alles binnen handbereik.

Kenmerken
• Bouwjaar 2010
• Woonoppervlakte ca. 126 m²
• Perceel 165 m²
• HR++ beglazing
• Instap klaar en goed onderhouden
• Zonnige tuin (ca. 90 m²) met 2 terrassen
• Rustige ligging aan het water
• Veel uitbreidingsmogelijkheden
• Recent binnen en buiten geschilderd
• Oplevering in overleg

Interesse?
Bent u op zoek naar een mooi gelegen, goed onderhouden woning op een unieke plek? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging en laat u verrassen door de ruimte, het licht en de sfeer van deze woning zowel binnen als buiten!
Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
eengezinswoning
Type woning
tussenwoning
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
2010
In aanbouw
nee
Bouwperiode
vanaf 2001 t/m 2010

Details

Voorzieningen
glasvezel kabel, tv kabel
Ligging
aan rustige weg, aan water, in woonwijk
Permanente bewoning
ja
Daktype
zadeldak
Dakmateriaal
pannen

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
126 m²
Perceel
165 m²
Inhoud
395 m³

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4
Aantal etages
1
Aantal badkamers
1
Badkamervoorzieningen
douche, ligbad, toilet

Energielabel

Energielabel
A
Einddatum energielabel
2027-05-21

Kadastrale gegevens

Kadastrale aanduiding
Bunschoten N 922
Oppervlakte
165 m²
Eigendomssituatie
volle eigendom

Buitenruimte

Tuintype(n)
achtertuin
Hoofdtuin type
achtertuin
Hoofdtuin oppervlakte
92 m²
Ligging hoofdtuin
zuidoost
Totale oppervlakte
92 m²

Schuur/berging

Aantal
1
Soort
vrijstaand hout
Bekijk alle kenmerken

Alle foto's

Kaart Geerkampen 5 Bunschoten-Spakenburg

naar Geerkampen 5 Bunschoten-Spakenburg
Op 5 minuten loopafstand Op 5 minuten fietsafstand

Deel dit object